Kryty na iPhone 6S levně

Také patříte mezi uživatele chytrých telefonů, kteří hned, jak si pořídí nový přístroj, tak shání kvalitní a  zároveň zajímavý obal, aby jej ochránili před případným poškozením? Děláte dobře, mobilní telefony iPhone 6S rozhodně nejsou levnou záležitostí a výměna rozbitého displeje se zbytečně prodraží. Proto je dobré  neváhat a koupit co nejrychleji ochranné kryty na iPhone 6S; levně se dají pořídit třeba na internetu, kde je nabídka opravdu pestrá.

Proč je dobré pořídit svému iPhonu padnoucí kryt?

Mobilní telefony nám dnes nahrazují počítač, televizi, diář, budík a nebo peněženku; dá se říci, že jsme na nich do jisté míry závislí. Přiznejme si to, bez telefonu často nevíme, kdy máme domluvenou schůzku; když se ztratíme, tak použijeme navigaci. Zkrátka bez něj už skoro neumíme fungovat; proto případná ztráta nebo poškození našeho drahocenného parťáka zabolí. Ochranné kryty a skla dokáží zabránit nejhoršímu a dopřávají našemu přístroji potřebné bezpečí během každodenního života. Samozřejmě, že žádná ochrana není stoprocentní a k poškození může díky neopatrné manipulaci dojít, ale možnost, že následky budou fatální se zmenšuje.

Kryt nebo obal, to je to oč tu běží.

Na trhu je dnes široká nabídka ochranných obalů a pouzder, jak si tedy mezi nimi vybrat ten nejlepší, tak aby byl cenově dostupný a přesto splňoval všechny vaše požadavky na ochranu a vzhled. 

Záleží na tom, zda chcete váš iPhone schovat do pouzdra celý nebo dáváte přednost zadním krytům v kombinaci s fólií či s ochranným sklem. Obě varianty poskytují dobrou ochranu při běžném používání. Je proto dobré se zamyslet též nad prostředím ve kterém pracujete, a ve kterém budete telefon používat. Pracujete-li například na stavbě, bude vhodnější použít celotělovou ochranu silikonového pouzdra, která nezklame ani v prašném a vlhkém prostředí a proti případnému pádu poskytne přístroji kvalitní ochranu. Oproti tomu, pokud pracujete v kanceláři a využíváte-li jej při obchodních jednáních, je vhodnější pořídit svému iPhonu 6S kvalitní designový plastový kryt doplněný o krycí sklo.

Pouzdra a kryty nemusí být jen z plastu či silikonu

Doby nevzhledných gumových obalů jsou dnes již minulostí a pouzdra se vyrábějí z kvalitních plastů, doplněních o dřevo, pravou kůži nebo kovové prvky; v luxusním provedení můžete nalézt obaly s drahými kameny a zlatem, které však my běžní smrtelníci asi těžko využijeme. 

Aby kryt splnil svou ochrannou funkci, musí na telefonu perfektně sedět, proto zapomeňte na levná pouzdra z čínských eshopů, máte přece iPhone a ten si zaslouží kvalitní materiál a provedení.

Kvalitní obaly nemusí být drahé; pozor na triky prodejců

Nabídek internetových obchodů je dnes velké množství, a proto je dobré si porovnat ceny u více prodejců;  může se stát, že stejný model může mít na různých webech rozdílnou cenu a ta na první pohled nejlákavější se může během chvíle prodražit. Proto je dobré se o prodejci informovat, a kromě škály barev a vzorů, si také zjisti jaké má nabízí platební možnosti nebo rychlost a způsob doručení. Obecně pořízení pouzdra na telefon není drahé, ale při nakupování přes internet, je dobré řídit se opatrností.

Personalizujte svůj iPhone pomocí krytů

Telefony Apple, přes svoji nepopiratelnou kvalitu, mají jednu velkou nevýhodu a tou je úzká škála barevných provedení a ani nabídka originálních apple krytů neni nijak široká. I proto se řada uživatelů iPhonu snaží svůj telefon ozvláštnit, za pomoci výměnných krytů hrajících barvami a různými vzory. Průměrný majitel telefonu s nakousnutým jablkem má doma okolo 4 až 6 různých pouzder a ty pak střídá podle aktuální nálady nebo příležitosti. 

Jakým způsobem chráníte svůj iPhone 6S? Kupujete pouze originální apple kryty a nebo preferujete mít více výměnných obalů?

Miloš Phan