Obsazení kapely

Kateřina Hlávková

Frontmanka Kateřina Hlávková se v kapele věnuje zpěvu, hraní na klávesy a tvorbě textů. Je to právě její hlas, čistý jako granitový dřez před prvním použitím, co fanoušci na skupině LUNO oceňují asi nejvíce. Své zkušenosti v hudbě Ema sbírala již od 17 let, kdy působila jako backvolalistka v kapele The Hoolers. Největší jméno si však udělala později v seskupeních Khoiba a Roe-Deer.

Oldřich Zvěřina

Oldřicha celá hudební scéna zná, je baskytarista, dříve působil například v kapele Prostitutes. Založil skupinu Roe-Deer, v níž se potkal s Kateřinou. Má za sebou také bohatou zvukařskou kariéru, pracoval například pro americkou punk-rockovou kapelu Black Lips.

Filip Slavík

Bubeník prodává v LUNO své veliké zkušenosti se zahraniční hudbou. Jeho oblibou a specialitou je Indie rock, který jej spojil s výraznými jmény tohoto žánru. Do bicích bil Filip také v Southpaw, tedy ve skupině, kde se po boku například Vítězslav Vácha věnoval svého oblíbenému indie rocku.

Martin Drbohlav

Ač tomu jeho jméno neodpovídá, jde o nejmladšího členka kapely. Obhospodařuje především kytaru, čas od času zasedne i za klávesy. Současně s LUNO působí i ve vlastní kapele Holden Caufield, ve které také dává průchod svým jedinečným kytarovým dovednostem.